Firma Quadrant specjalizuje się w tworzeniu przyjaznych dla środowiska i ludzi nowoczesnych budynków.

Quadrant

Wykorzystując doskonałe parametry innowacyjnej metody, jaką jest natryskowa izolacja pianką poliuretanową, przyczyniamy się do powstawania budynków o najlepszym standardzie, nie tylko ciepłych i bezpiecznych, lecz również biologicznie nieszkodliwych oraz energooszczędnych. Za pomocą natryskowej piani poliuretanowej sprawnie i efektywnie ocieplimy i zabezpieczymy każdy rodzaj budowli. Piana otwarto-komórkowa w żaden sposób nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne i zdrowie użytkowników obiektu. Warstwy pianki dokładnie do siebie przylegają i dzięki temu nie ma w nich żadnych szczelin, co przekłada się na szczelność ocieplenia. Cena wykonania takiej izolacji idzie w parze z jej jakością i zwróci się podczas lat niezawodnego działania.

Natryskowa pianka poliuretanowa aplikowana jest warstwowo i tworzy w ten sposób zarówno wydajną termoizolację, jak również skuteczną ochronę przed wodą.

Nasi specjaliści w zakresie izolacyjnej piany poliuretanowej służą fachową wiedzą i pomocą. Jesteś zainteresowany profesjonalnym systemem ociepleniowym, jego ceną i niezliczonymi walorami? Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z doradcami z firmy Quadrant, a otrzymasz wyczerpujące informacje na interesujący Cię temat.