Firma Polychem System jest obecna na rynku od 1982 roku.

Polychem System

Przez ten czas uzyskała status jednego z czołowych producentów pianek montażowych, klejów poliuretanowych, surowcowych systemów poliuretanowych wykorzystywanych do produkcji pianek sztywnych, mikroporowatych, integralnych oraz systemów obuwniczych.

W asortymencie Polychem System znajdą Państwo szeroki wybór klejów do każdego typu materiałów budowlanych i pianki montażowe o zróżnicowanych parametrach (wariant podstawowy, pianki dla specjalistów, jak również pianki o klasie palności B2). W ofercie Polychem System znajdują się również płyty termoizolacyjne o różnej gęstości, docinane na miarę otuliny i kształtki sprężyste o różnorodnym zastosowaniu przemysłowym.

Produkty oferowane przez Polychem System to gwarancja najlepszej jakości oraz niezawodnego działania

Potwierdzają to nasi zadowoleni klienci. Wszechstronne przeszkolenie i praktyka naszych inżynierów, a także specjalistyczne laboratorium przekładają się na celny dobór wyrobów do indywidualnych potrzeb zainteresowanych.

izolacje pianką demilec izolacje pianką purinova izolacje pianką basf izolacje pianką polychem izolacje pianką pcc prodex