Izolacja stropu pianką poliuretanową

Izolacja stropu między kondygnacjami może zostać wykonana metodą natrysku pianki poliuretanowej. Stropy spełniają równocześnie dwie funkcje. Zamykają od góry jedną kondygnację i stanowią zarazem podłogę kondygnacji wyższej. Sposób użytkowania pomieszczeń decyduje o sposobie konstruowania zamykających je stropów. Zależnie od położenia podłogi czy stropu w budynku, stosuje się zróżnicowane grubości izolacji, które muszą spełniać różne wymagania dotyczące izolacyjności termicznej i izolacji akustycznej.

Każdy z Nas oczekuje, że jego strop, który jest dobrze zaizolowany termicznie i akustycznie uchroni go od strat ciepła i równocześnie od nieprzyjemnych odgłosów użytkowników poddasza. Izolacja stropu przez naszych specjalistów pozwala wykonać izolację termiczną i izolację akustyczną, która w swojej budowie spełnia równocześnie obydwa te warunki czyli doskonale izoluje termicznie jak akustycznie.

Zastosowanie pianki otwartokomórkowej w skuteczny sposób wpływa na zminimalizowanie mostków termicznych jak i mostków akustycznych. Dla inwestora, który nie chce stosować zwykłych czy tradycyjnych rozwiązań izolacyjnych, często nie do końca spełniających jego oczekiwań, po analizie parametrów pianki izolacyjnej wybiera nasze produkty.

Izolacja stropu piwnicy

W sytuacji w której dramatycznie, z roku na rok rosną koszty ogrzewania, pilną potrzebą stało się ocieplenie stropu nad piwnicą. Dziś już powszechne stało się zwracanie uwagi inwestorów na odpowiednie ocieplenie stropu piwnicy. To często miejsce olbrzymich strat ciepła w termo modernizowanych już budynkach.

Jeżeli w waszej piwnicy zimą jest ciepło lub lokatorom mieszkającym bezpośrednio na stropem piwnic zimno w stopy, to znaczy że potrzebna jest skuteczne ocieplenie stropu piwnicy.

Stropy nad piwnicą, często zabudowane rozmaitymi instalacjami zwykle były pomijane w procesie termomodernizacji i stanowiły niewygodny temat. Izolacje natryskowe sprawiły, że pojawiła się możliwość łatwego i skutecznego ocieplenia stropów piwnic.

izolacje pianką demilec izolacje pianką purinova izolacje pianką basf izolacje pianką polychem izolacje pianką pcc prodex