O firmie

Nasza firma przez wiele lat obecności na rynku zdobyła odpowiednią wiedzę i duże doświadczenie w branży budowlanej. Od dłuższego czasu naszą specjalnością są izolacje natryskowe pianą poliuretanową i polimocznikiem. Oferujemy kompleksowe wykonanie izolacji natryskowej z użyciem materiałów najwyższej jakości od czołowych producentów.

Stosowana przez nas technologia izolacji natryskowych przewyższa swą funkcjonalnością tradycyjne metody ociepleń styropianem oraz wełną mineralną. Pianę PUR cechują bardzo dobre parametry w zakresie przewodzenia ciepła – jego współczynnik jest o połowę niższy niż w przypadku wełny mineralnej i styropianu. Ponadto, izolacja natryskowa pozbawiona jest mostków termicznych – bezspoinowa powierzchnia izolacji skutecznie zapobiega utracie ciepła. Bardzo istotne przy tego typu izolacji są również jej właściwości hydroizolacyjne oraz dźwiękochłonne. Dodatkowo izolacje natryskowe stanowią nieprzeniknioną barierę dla zanieczyszczonego powietrza, alergenów, kurzu, grzybów, owadów i gryzoni oraz są odporne na inwazyjne czynniki chemiczne. Kolejną zaletą izolacji natryskowych jest wyjątkowo szybki czas aplikacji (do 300 m2 w ciągu jednego dnia) i schnięcia (jednorazowy natrysk wysycha w czasie 15 s). Izolacja natryskowa jest zatem gwarancją niezmiennej trwałości i wytrzymałości podczas użytkowania.

Nasza firma pracuje na profesjonalnym oraz nowoczesnym sprzęcie zapewniającym wysokiej klasy gotowy produkt. Świadczymy dla Państwa najwyższej jakości usługi oraz zapewniamy rzetelność i profesjonalizm, by w pełni sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, doradzając najlepsze rozwiązanie adekwatne do jego potrzeb i oczekiwań. Wszystkie materiały nabywamy bezpośrednio od wykonawców z pominięciem pośredników, dzięki czemu oferowane przez nas ceny są atrakcyjne i konkurencyjne. Stosowane przez nas materiały posiadają odpowiednie certyfikaty i świadectwa potwierdzające możliwość ich stosowania w Polsce.

Piany poliuretanowe PUR, których używamy przy izolacjach natryskowych, to gwarancja braku mostków termicznych w ocieplonych elementach budynku oraz termo i hydroizolacja stropów, piwnic, fundamentów, itp. przy jednoczesnym utrzymaniu przenikania pary wodnej.

Maszyny na których wykonujemy izolacje natryskowe:

Foto. Producent Informacje
Graco Reactor H-25Reactor H-25 Graco Przeznaczony do natryskiwania pianki i pokryć dachowych z zachowaniem wysokiej mocy — nakłada do 23,6 kg (52 funty) materiału na minutę
Graco Reactor A-25Reactor A-25 Graco Pneumatyczny dozownik pianki. Przeznaczony do natryskiwania izolacji piankowej — nakłada do 11,4 kg materiału na minutę
PMC USA PHX-2

PHX-2

PMC USA Hydrauliczny agregat dozujący PMC najnowszej generacji oferuje najwyższą wydajność.

 

Producenci Pian których produkty stosujemy do izolacji

Producent Otwarta komórka Zamknięta komórka
demilec_logo Sealection 500 Heatlok Soy
Purex NG-0810NF Purex NG-0440
Purex NG-0430E
Ekoprodur S0310 Ekoprodur S0329
Ekoprodur S0540
Izopianol 03/10 N Izopianol 03/35 N
Izopianol 05/55 N
Komfort Plus OC08 Komfort Plus CC30
Komfort Plus CC50

Wycena izolacji pianką - Bez zobowiązań !

Darmowa Wycena