Izolacje Dla Rolnictwa

Izolacje dla rolnictwa pianką poliuretanową, idealnie nadają się do zabezpieczenia obiektów rolniczych, hal, magazynów, silosów i innych.

Pianki poliuretanowe które posiadamy w swojej ofercie mają liczne obszary zastosowań w rolnictwie. Izolacje natryskowe wykorzystywane są głównie w dociepleniu przechowalni warzyw i owoców, spichlerzy, pomieszczeń takich jak np. magazyny i hale wielkopowierzchniowe.

Izolacje natryskowe z zastosowaniem pianek poliuretanowych idealnie sprawdzają się również przy dociepleniu ferm hodowlanych, kurników i tym podobnych. Pianki pur z zamkniętą strukturą komórek posiadają właściwości wodoodporne oraz zachowują swoje właściwości termiczne podczas całego okresu użytkowania.

Izolacja hali pianką

Zamknięto komórkowa piana poliuretanowa to doskonały materiał przeznaczony do izolacji hal przemysłowych niezależnie od kształtu i konstrukcji. Po aplikacji piany otrzymujemy zarówno termo jak i hydro izolację. Izolacja taka jest odporna na środowisko chemiczne, kwasy, spaliny, rozpuszczalniki, olej, benzynę i inne. Jest ekologiczna i nie ma przeciwwskazań na kontakt z żywnością. Odporna jest również na działanie szkodników. Ze względu na swoją strukturę możliwe jest mycie powierzchni za pomocą myjek wysokociśnieniowych.

Izolacja dachu płaskiego

Izolacja dachu płaskiego to usługa polegająca na natrysku pianki zamknięto komórkowej na powierzchnię dachu. Pianka PUR posiada doskonałe właściwości adhezyjne tzn. że idealnie przylega do wszelkiego rodzaju podłoża takiego jak np. blacha, drewno, beton, membrana dachowa czy inne.

Wycena izolacji pianką - Bez zobowiązań !

Darmowa Wycena