Demilec Polska Sealection 500

Demilec Polska Sealection 500

Demilec Polska Sealection 500

Jedną z najbardziej znanych pian otwarto komórkowych dystrybuowanych przez Demilec Polska jest Sealection 500.  To niewątpliwie piana klasy premium amerykańskiego producenta firmę Demilec mającego swoje fabryki w USA i Kandzie.

To piana posiadająca nie tylko sprawdzoną i udoskonalaną corocznie formułę ale również ciesząca się dobrą opinią wśród inwestorów jak również wykonawców ją aplikujących.

 

SEALECTION® 500  to krótko mówiąc izolacyjna piana natryskowa zapewniająca najlepsze rezultaty ze wszystkich możliwych produktów ociepleniowych.

Przyjazna dla Środowiska - SEALECTION® 500 nie zawiera chemikaliów niszczących warstwę ozonową, azbestu i materiałów włóknistych.

Co niesie za sobą izolacja pianą Sealection 500? :

Oszczędność Energetyczną - hermetyczne uszczelnienie eliminuje pętle konwekcyjne, jako główną przyczynę strat ciepła; pozwala to utrzymać komfortową, stałą temperaturę, która przekłada się na wysoką energooszczędność.

Redukcję Kosztów Budowy - wyjątkowo szczelna izolacja pozwala budującym na redukcję i właściwy dobór systemów grzewczych i klimatyzacyjnych. W większości przypadków urządzenia o mniejszej mocy mogą być wykorzystywane do ogrzewania i chłodzenia większych powierzchni. Ograniczenie wielkości urządzeń typu HVAC może wynosić nawet 40%.

Niższe Koszty Utrzymania - świadomi cen Klienci, mogą się cieszyć niskimi kosztami energii, które generują mniejsze jednostki grzewcze i chłodzące. W niektórych przypadkach koszty ogrzewania i chłodzenia spadają aż o 50%.

Ciszę - hałas zostaje zredukowany, ponieważ dźwięki nie przenikają przez izolowane przegrody. Miejsca, w których różnica zostaje szybko doceniona to m.in. biura, sale lekcyjne, sypialnie, pralnie, sale konferencyjne, poddasza, pomieszczenia instalacji mechanicznej.

Zdrowie - Posiadanie szczelnej izolacji oznacza, że kurz, brud i zarazki nie mogą już przedostawać się do wewnątrz. Jakość powietrza w pomieszczeniach staje się więc zdrowsza i czystsza niż na zewnątrz.

Niezawodność - Izolacja pianą natryskową utrzymuje maksymalną wydajność. Upływ czasu, temperatury, czy użytkowanie nigdy nie pogorszą jej funkcjonalności i nie spowodują utraty parametrów.

Czyściej, Zdrowiej, Ciszej

Szczelna izolacja, jaka powstaje dzięki zastosowaniu SEALECTION  500 powoduje, że środowisko wewnątrz domu jest zdrowsze, czystsze i bardziej komfortowe. Dzieje się tak ponieważ SEALECTION® 500 zapobiega przenikaniu i cyrkulacji zanieczyszczeń powietrza. Szczelna izolacja oznacza mniej kurzu, brudu, alergenów oraz pyłków.

SEALECTION® 500 pozwala stworzyć bardziej cichą i przyjemniejszą atmosferę, ponieważ absorbuje hałas napływający z zewnątrz jak i z wewnętrznych pomieszczeń przylegających. Niezależnie więc od tego czy pochodzi on z ruchliwej ulicy, od głośnych sąsiadów czy z przylegających pokoi, pozostaje tam, gdzie powinien.

Jesteśmy autoryzowanym wykonawcą firmy Demilec a więc zapraszamy do skorzystania z oferty ocieplenia waszych poddaszy produktami klasy Premium.

 

Share via:

Comments are closed.

DARMOWA WYCENA